Tutoretzen ordutegiak eta bilera familiekin


Zurgintza eta altzarigintza

Andoni Laka

andoni.laka@zaraobe.net Osteguna 9:15 - 10:15

Aitor Olalde

aitor.olalde@zaraobe.net Osteguna 10:15 - 11:15

Mendekotasun-egoeran dauden pertsonentzako arreta

Aitziber Nabea

aitziber.nabea@zaraobe.net Ostirala 11:45 - 12:45

Joseba Labauria

joseba.labauria@zaraobe.net Ostirala 11:45 - 12:45

Mantentze-lan elektromekanikoa

Maider Arza

maider.arza@zaraobe.net Ostirala 11:45 - 12:45

Iñaki Rodrigo

inaki.rodrigo@zaraobe.net Asteartea 12:45 - 13:45

Mekanizazioa

Mikel Aguirrebengoa

mikel.agirrebengoa@zaraobe.net Asteartea 11:45 - 12:45

Luisfer Taramona

luisfer.taramona@zaraobe.net Osteguna 10:15 - 11:15

Mekatronika industriala

Karlos Alvarez

juankarlos.alvarez@zaraobe.net Astelehena 10:15 - 11:15

Gabriel Lozano

gabriel.lozano@zaraobe.net Asteartea 9:15 - 10:15